O mně

V osobním životě jsem partner a milující otec dvou nádherných dcer. Rád hraju nohejbal a golf. Mám rád cestování, dobré jídlo a pití. Nesnáším nudu, mám rád výzvy a poznávám dosud nepoznané.

Osobní motto: „Když procházíte peklem nezastavujte“

JÁ PORADCE

Jste nároční, chcete jen skutečného odborníka? V oboru financí působím již 11 rokem. Osobní finance jsou velmi delikátní oblastí, kde nestačí jen znalost a odbornost, ale především empatie, důvěra a otevřená komunikace. Moje přidaná hodnota je v osobním přístupu a řešení potřeb mých klientů na oboustranném, upřímném jednání. Pro poradenství je nejdůležitější následný servis, chci, aby měl klient možnost využívat nejaktuálnějších informací a pomocí svého poradce je mohl aplikovat v praxi. Vyznávám dlouholeté partnerství se svými klienty a otevřenost v každém jednání.

Moje oprávnění k činnosti lze ověřit v registru ČNB.

Potřebujete poradit, zjistit informaci o svých aktuálních produktech? Nabízím své dlouholeté zkušenosti, úsporu Vašeho času i Vašich peněz. Neváhejte mne kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na tel. 605 987 858, email: info@jirimatejicny.cz


JÁ MANAŽER

V průběhu své poradenské kariéry jsem vybudoval síť poboček, na kterých působím se svými spolupracovníky. Obklopuji se lidmi, kteří jsou opravdu profesionálové ve svém oboru a na které se můžu spolehnout. Se svým týmem manažerů a poradců jsme schopni uspokojit požadavky našich náročných klientů. Můj tým se skládá z odborníků různého věku i odborné profilace.

Chceš být součástí našeho týmu i ty? Chceš být součástí party kamarádů, kteří se kromě práce rádi potkávají i v soukromí, podnikají teambuildingové akce a účastní se společenských a kulturních akcí? Neváhejte mne kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na tel. 605 987 858, email: info@jirimatejicny.cz